MURAT REİS AYVALIK’TAN “YAZA MERHABA” TATİL PROGRAMI

Tomris Güzelyurt 8 Haziran 2017

MURAT REİS AYVALIK’TAN

“YAZA MERHABA” TATİL PROGRAMI

Ayvalık’ın en gözde oteli olan ve nefes kesen manzarası, yemyeşil doğası ile tatilinizi huzur içinde geçirmenizi sağlayan Murat Reis Ayvalık, yaza merhaba konsepti ile eğlenceli bir tatil programı sunuyor. Murat Reis Ayvalık’ın mavi bayraklı plajında muhteşem bir tatil sizi bekliyor.

Tarihi yapısı, hikayelerle dolu dar sokakları, deniz ve adalar manzarası ile bir liman kasabası olan Ayvalık’ın en gözde oteli Murat Reis Ayvalık, hem yazın keyfini çıkaracağınız hem de sualtını keşfetmenin heyecanını yaşayacağınız macera dolu bir deneyim öneriyor.

Murat Reis Ayvalık, Eylül ayına kadar Körfez Diving Center’ın deneyimli eğitmenleriyle, Ege’nin incisi Ayvalık’ın sualtı renkli dünyasını keşfetmek ve berrak denizi ile sualtı fotoğrafı çekmek isteyenleri bekliyor. Dinlendirici konsepti, konforlu odaları, nefes kesen manzarası, yemyeşil doğası ve birbirinden lezzetli tatlardan oluşan menüleriyle tatilinizi huzur içinde geçirmenize olanak sağlıyor.

Bungalov Bahçe Manzaralı Oda’da 4 gece konaklamadan oluşan tatil programında Murat Reis Ayvalık, 2 kişilik deneme dalışı sunuyor. Bu özel programda iki kişilik odada kişi başı fiyatlar 1.085TL’den başlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir