İstanbul’un mavisi Bleu Lounge

Tomris Güzelyurt 29 Haziran 2017

Yaz Akşamlarını Serinleten Melodiler İstanbul’un mavisi Bleu Lounge’da müziğin ve muhteşem manzaranın keyfini çıkarmak isteyenleri bekliyor

The Ritz-Carlton İstanbul’un şehre tepeden bakan teras barı Bleu Lounge; yaz akşamlarına hareket getirmeye hazırlanıyor.

İstanbul’un en güzel manzarasını izleyebileceğiniz Bleu Lounge’da, 70’ler, 80’ler, 90’lar ve günümüzün sevilen Caz ve Latin parçalarının yanı sıra yerli ve yabancı pop şarkılarının başarılı çalışmalarıyla Çarşamba, Perşembe ve Cuma akşamları birbirinden güzel melodiler canlı müzik eşliğinde misafirlerini bekliyor.

5 Temmuz’dan itibaren Bleu Lounge’da başlayacak gitar dinletilerinin ilkinde başarılı repertuarıyla dikkat çeken sanatçılar Neylan&Çağrı ikilisi yer alıyor.

Teras bar her ay farklı isimdeki sanatçıların konserlerine evsahipliği yapmaya ve Istanbullulara müzikal yolculukları yaratmaya devam edecek.

Istanbul’un her hava koşuluna uyan Bleu’de otelin başaşçısı Selami Güleryüz tarafından hazırlanan ve dünya mutfağından esinlenen ızgara ağırlıklı menüsü de lezzet düşkünlerini bekliyor olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir