Ferko Ilgaz Mountain Hotel&Resort

Tomris Güzelyurt 10 Temmuz 2017

Yaz Sıcağında Serin Bir Tatil Destinasyonu: Ferko Ilgaz Mountain Hotel&Resort

Ferko Ilgaz Mountain Hotel&Resort, yaz sıcaklarından bunalanlar için doğa ile iç içe konumu, huzur ve sakinliği, zengin spor seçenekleri ile alternatif bir tatil fırsatı sunuyor.

Ilgaz Dağı’nın 1750. metresinde ister aktivite ister dinlenme odaklı bir tatil keyfi için Ferko Ilgaz Mountain Hotel&Resort, dört mevsim hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Doğanın tüm güzelliklerini misafirlerinin kullanımına sunan Ferko Ilgaz Mountain Hotel&Resort, tertemiz dağ havasının ve doğanın büyüleyici yeşilinin verdiği huzurun yanı sıra bünyesinde bulundurduğu aktivite alanları ile de alternatif bir tatil olanağı sunuyor.

Spor alanları, macera parkı ve dağ bisikleti turlarının yanı sıra İngiliz atlarıyla doğada gezinme, atv parkuru ile farklı bir deneyimi de tercihlerinize sunan Ferko Ilgaz Mountain Hotel&Resort, rahatlatıcı spa merkeziyle yorgunluğun izlerini yok ediyor.

Dört mevsim hizmet anlayışı ile kışın yanı sıra yaz aylarında da sıkça tercih edilen Ferko Ilgaz Mountain Hotel&Resort, Kastamonu Havalimanı’na 30 km, Ankara’ya karayolu ile 1,5 saatlik mesafesiyle kısacık bir zaman dilimi içinde tatilinize start veriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir