Bodrum’da eğlencenin yeni adresi: 29 Food Bar!

Tomris Güzelyurt 3 Temmuz 2017

Bodrum’da eğlencenin yeni adresi: 29 Food Bar!

Bu yazın en gözde mekânı 29 Food BarBodrum’daki eğlence anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor. DJ performanslarıyla 29 Food Bar, haftanın her gününe farklı bir ritim kazandırıyor.

29’un kusursuzluk anlayışıyla hizmet sunan 29 Food Bar, bu yaz sezonunda Bodrum Yalıkavak Palmarina’da gece hayatının nabzını tutuyor. Şık dekorasyonu, lezzetli atıştırmalıkları ve müzikleriyle 29 Food Bar, açıldığı günden bu yana haftanın her günü kaliteli eğlenceye ev sahipliği yapıyor.

Eşsiz ambiyansıyla kısa zamanda Bodrum’un en popüler mekanlarından olan 29 Food Bar, 7 Eylül’e kadar her PerşembeDJ Mahmut Orhan’ı ağırlıyor. Performansları ile kendi müdavim kitlesi olan DJ Mahmut Orhan, yaz boyunca Perşembe akşamları eğlenceyi doruğa taşıyacak.

DJ Melon, her Cuma ve Cumartesi gecesi müzikleri ile hafta sonu eğlencesini başlatırken, Pazar akşamları DJ kabinini Cüneyt Öztürk’e devrediyor. Cüneyt Öztürk, 9 & 16 Temmuz ve 6 Ağustos Pazar günleri özel setleri ile 29’da eğlencenin ritmini yükseltecek.

Keyifli yemek ve eğlenceyi bir arada sunan 29 Food Bar, Türkiye’nin önde gelen DJ’lerinin yanı sıra yaz boyunca sürpriz isimleri de ağırlamaya hazırlanıyor.

* DJ Mahmut Orhan, Temmuz’un ilk haftasına özel olmak üzere 5 Temmuz Çarşambagecesi performans gösterecek.

Adres: Yalıkavak Mahallesi Çökertme Caddesi Palmarina Yat Limanı No 6AF/1 Bodrum Muğla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir